LINUXSOFT.cz Přeskoč levou lištu

ARCHIV   

> Registrace profilu uživatele

Jméno a příjmení: min. 3 znaky Doporučujeme vyplňovat jméno a příjmení než jen samotnou přezdívku. Ideálně v tomto tvaru: [Jméno 'přezdívka' Příjmení]. Přecijenom to lépe vypadá a více říká čtenářům.
Uživatelské jméno: min. 4 znaky
Heslo min. 6 znaků
Heslo pro kontrolu min. 6 znaků
Fotka uživatele:  (png,jpg)    Smazat
Pro výměnu fotky vložte novou fotku. Pouze pro smazaní zaškrtněte "Smazat".

Email:
povinná položka-korektní email-chráněn proti spambotům
Vaše domovská www stránka/
Vaše www stránky:
Rok narození:
Rok narození se zobrazuje v diskusích u diskusních příspěvků. Zejména proto, že přiměřeně napoví o autorech příspěvku. Nechcete -li zobrazovat svůj věk, tak nic nevyplňujte, položka není povinná. Chcete -li zobrazit svůj věk, vyplňte korektně rok narození jako čtyřčíslí nebo dvojčíslí.
Preferovaná/používaná distribuce Linuxu/Unixu:
Popis uživatele/
Něco o Vás:
Popis autora pro články:
Zde můžete v html formátu zadat nějaký popis o Vás jako o autorovi, v případě že publikujete na Linuxsoft.cz nějaké články. Tato informace bude zobrazena pod článkem.

Odborný profil


Následující údaje týkající se Vašich odborných znalostí jsou nepovinné. Nemusíte je vyplňovat. Dané údaje však hodně napoví návštěvníkům a diskutujícím, kdo jste a co umíte. Můžete následně lépe hodnotit obsah zadaný uživatelem podle toho, co umí a co vytvořil. Daná údaje jsou po zadání plně veřejné a zobrazují se na stránkách.
V formulářových polích nepoužívejte javascript anebo html kód, který by narušoval vzhled stránek.
Odborný profil vyplňujte seriózně. Zřejmé nesmyslné úpravy mohou být odstraněny.

Bydliště:
Nepovinné. Toto je veřejný údaj. Max. 255 znaků. Stačí zadat okres. Může být přesná adresa. Více adres oddělte středníkem.
Vaše odborné znalosti:
Nepovinné. HTML značky povoleny. Co umíte, Vaše znalosti okolo IT a Linuxu. Programovací jazyky, technologie, databáze, nástroje, programy,..
Vaše odborné specializace:
Nepovinné. HTML značky povoleny. Na jaké obory se specializujete ? O kterých oborech se domníváte, že je umíte nejlépe ?
Počet let v komerční praxi v IT:
Nepovinné. Zobrazuje se u diskuzí. Max. 2-mistné číslo. Kolik let celkově pracujete v komerční praxi v IT ? Pokud jste nebyli ještě v IT zaměstnáni, nevyplňujte nic.
Počet let praxe s Linuxem/Unixem:
Nepovinné. Max. 2-mistné číslo. Kolik let celkově pracujete s Linuxem/Unixem - komerčně nebo i zájmově ? Pokud jste s Linuxem ještě nedělali, nevyplňujte nic.
Vaše aktuální pracovní pozice:
Nepovinné. Zobrazuje se u diskuzí. Max. 140 znaků. Více pozic oddělte čárkou nebo středníkem. Např.: programátor, analytik, administrátor, vedoucí projektu, majitel firmy,...
Jste student ?:
Nepovinné. Pokud studujete nějakou školu, zaškrtněte.
Odborný titul:
Nepovinné. Max. 30 znaků. Dosáhli jste -li nějaký vysokoškolský titul doplňte jej. Více titulů oddělte čárkou nebo středníkem.
Vaše projekty:
Nepovinné. HTML značky povoleny. Vaše projekty, co jste realizovali či realizujete. Nemusí být jenom opensource.
Nevyplnovat, pokud nejste ro/bot !!!!!
ISSN 1801-3805 | Provozovatel: Pavel Kysilka, IČ: 72868490 (2003-2022) | mail at linuxsoft dot cz | Design: www.megadesign.cz | Textová verze